Dlouhomladí

Aktuality

Roušky
Máme k dipozici vlastnoručně ušité roušky zdarma! V případě zájmu se ozvěte a domluvíme se na doručení :)
Milí Dlouhomladí
Milí účastníci kurzů Dlouhomladí a návštěvníci našich stránek, myslíme na vás a doufáme, že se zase brzy uvidíme. Pro ty z vás, kteří se chtějí dále z tepla svých domovů vzdělávat nabídneme online korespondenční kurz angličtiny a němčiny :). Dále připravujeme databázi výletů, na které budete moct vyrazit hned, jak to okolnosti dovolí :). Neváhejte a přihlašte se k odběru týdenníku "Nápady ZELENÉHO JELENA". (email: braunova@ddmpraha.cz)
Angličtina pro věčné začátečníky
Nově otvíráme angličtinu pro mírně pokročilé a věčné začátečníky! Od března v Karlínském Spektru! Od 9h a od 10h. Těšíme se na vás! Lektor: Katka Špronglová, spronglova@ddmpraha.cz, 604 600 498
Volná místa na kurzu počítačů pro seniory
Nabízíme ještě několik volných míst na kurzech PC pro seniory. Kurzy jsou zdarma, máme k dispozici vybavené učebny a zkušeného lektora :). Ozvěte se a přijďte si hodinu vyzkoušet!

Články

Novoroční besídka – Dlouhomladí
17. 1. 2020 proběhla Novoroční besídka – Dlouhomladí! Konala se v krásných prostorách divadelního sálu Karlínského Spektra. K vidění bylo vystoupení loutkového divadla pod vedením Marie Matouškové, k slyšení aranže sboru – Dlouhomladí pod vedením Olgy Vepřekové a kapela BraAgas! Prohledněte si galerii a příště se těšíme na viděnou!

Kontaktní formulář
DlouhomladíKarla Braunová
222 333 848 , 604 185 262

Spojení

Metro B/C – Florenc, metro B – Křižíkova
Tramvaj 3, 8, 24 – Karlínské náměstí

Velká žlutá budova přímo za kostelem na Karlínském náměstí.

Otevírací doba: po–pá: 8–22 h, víkendy dle programu